درباره شرکت

 

شرکت ترمیم فرش و موکت خاور میانه یک شرکت بین المللی است که تحت لیسانس شعبه اروپایی خود در کشور آلمان و با مدیریت یک شخص ایرانی وطن دوست در استرالیا و بسیاری از ایالتهای آمریکا و کشور های جهان به مدت 18 سال است فعالیت دارد.اغلب هتلهای 4 و 5  ستاره سراسر جهان مشتری و مشترک دایمی این شرکت هستند و مدت سه سال است که درکشور عزیزمان ایران نیز فعالیت خود را آغاز نموده است.

شرکت ترمیم و بازسازی موکت هتل ها در خاورمیانه افتخار دارد که با یاری پروردگار یکتا و با بهره مندی از پرسنل آموزش دیده خود قادر است موکت های آسیب دیده هتلها و سالنهای پذیرائی آنها را که در اثر سوختگی سیگار،اطو،فشفشه،وهمچنین لکه های پایدار ناشی از ریخته شدن مواد رنگی مثل چای ،قهوه و.. یا لکه های بجا مانده در اثر استفاده از مواد شوینده مثل وایتکس ومواد شیمیائی دیگر را با کیفیتی  بالا و ارائه روشهای بی خطر برای محیط زیست ترمیم و باز سازی نماید.

سوابق فعالیت در ایران :

تا کنون هتلهای زیادی از جمله : هتل مارینا پارک در کیش، پرسپولیس، ستارگان، هما، هتل بزرگ شیراز در شیراز، اسپیناس، المپیک، برج میلاد در تهران، قصر، طوس، درویشی، جواد، فردوس، سهند، قصر، سروش، الغدیر در خراسان رضوی و تعدادی دیگر از هتلهای مشهور ایران، ازخدمات ارزنده این شرکت با کمال رضایت بهره مند شده اند.

ارتباط با ما

همراه : 09128991370

دفتر مرکزی : 22415799 - 021

دفتر شیراز :  37260781 - 071

خبرنامه

خدمات و محصولات

ترمیم و باز سازی لکه سفید
ترمیم و بازسازی سوختگی ها
ترمیم و بازسازی لکه ها
جوان سازی فرش

کوتاه از ما

شرکت ترمیم فرش و موکت خاور میانه یک شرکت بین المللی است که تحت لیسانس شعبه اروپایی خود در کشور آلمان و با مدیریت یک شخص ایرانی وطن دوست در استرالیا و بسیاری از ایالتهای امریکا و کشورهای جهان به مدت 18 سال است فعالیت دارد.

ادامه مطلب