توضیحات تعرفه خدمات

 


اگر میخواهید موکتهای هتل را از وجود انواع لکه ها (لکه های پایدار، انواع سوختگی و رنگ پریدگی وایتکس) پاک نمائید این لیست قیمت میتواند جوابگوی احتیاجات پروژه  ترمیم و بازسازی موکتهای شما در هر اندازه و مقدار باشد و در عین حال بدون هیچگونه اتلاف وقت مفید و از دست دادن درآمد در کسب تان، موجب صرفه جویی عمده مالی شود و از تعویض زود رس موکتهای شما که به دلیل لکه های مختلف دچار ظاهری زشت و ناخوشایند شده اند جلوگیری نماید. بعد از اجرای پروژه وصرف هزینه ائی ناچیز نسبت به تعویض، شاهد تفاوتی بزرگ و چشمگیر در موکتهای خود خواهید بود.پروژه ترمیم موکت بر اساس واحد ترمیم قیمت گذاری و میزان تخفیف در آن بر مبنای مقدار واحد ترمیم کارشده محاسبه میشود.در لیست زیر میزان تخفیف بر اساس مقدار واحد ترمیم در 7 ستون ارائه شده است.به طور مثال اگر کل میزان پروژه 500 واحد ترمیم باشد، قیمت پروژه بر مبنای ستون 1 محاسبه و کلا" شامل 5 درصد تخفیف میگردد.میزان تخفیف میتواند فقط بر اساس مقدار واحد ترمیم تا 35% افزایش یابد.

 

قرار داد سالیانه برای مشتریانی طراحی شده که عللاقمند به داشتن موکتهای بی عیب و نقص و بدون هیچگونه لکه پایدار با ظاهری نو و آراسته در اطاقها، کریدوور ها و سالنهای اجتماعات بطور مستمر در سرتاسر سال  میاشند. در زیر ۷ قرار داد سالیانه (A,B,C,D,E,F,G) بر اساس نیازهای هر هتلی در هر اندازه با تخفیف تا مقدار ۳۵ % ارائه میشود.  از طرفی قرارداد سالیانه با صرفه ترین طریق استفاده از خدمات این شرکت میباشد، بدلیل اینکه میزان تخفیف در بیشترین حد و بر مبنای مقدار استفاده سالیانه  مشخص میگردد. برای شروع کافیست بر مبنای نیاز یکی از ۷ قرارداد زیر را انتخاب نمائید و از تخفیف سالیانه در تمام قرار های کاری استفاده نمایید. بعد از یکسال چنانچه مقدار واحد ترمیم استفاده شده در حد قرارداد نبود قیمت شما بر مبنای جدول زیر تعیین و تفاوت آن برای شما فاکتور میگردد.

 

 

لیست قیمت برای پروژه های ترمیم و بازسازی فرش و موکت (دانلود)
 لیست قیمت برای قرارداد ترمیم و بازسازی فرش و موکت سالیانه (دانلود)

 

 

 

ارتباط با ما

همراه : 09128991370

دفتر مرکزی : 22415799 - 021

دفتر شیراز :  37260781 - 071

خبرنامه

خدمات و محصولات

ترمیم و باز سازی لکه سفید
ترمیم و بازسازی سوختگی ها
ترمیم و بازسازی لکه ها
جوان سازی فرش

کوتاه از ما

شرکت ترمیم فرش و موکت خاور میانه یک شرکت بین المللی است که تحت لیسانس شعبه اروپایی خود در کشور آلمان و با مدیریت یک شخص ایرانی وطن دوست در استرالیا و بسیاری از ایالتهای امریکا و کشورهای جهان به مدت 18 سال است فعالیت دارد.

ادامه مطلب