بنام خداوند تبارک و تعالی

مشترى محترم
باكمال تشكر إز استقبال و پشتيبانى شما در ارائه خدمات بی نظیر مان در ايران در طول دو سال نيم گذشته از آنجائیکه هر سرویسی که در هر نقطه ای از  جهان با مارک ویا تحت لیسانس Carpet Rehab  انجام میشود باید از بالاترین استاندارهای بین المللی و همچنین  ازاستانداردهای عالی خود Carpet Rehab برخوردار باشد.  
لذا بمحض اینکه کنترل کیفیت  شرکت  روند ارائه سرویس ها را با استانداردهای عالی خود با مشکل همراه دید بلافاصله  قرارداد کاری گروه اجرائی پروژه ها را در تاریخ ۱۶مرداد ماه ۱۳۹۳  فسخ و باطل نمود و خود شرکت مادر مدیریت و اجراء کار را راساً برعهده گرفت و تا نوسازی کامل گروه اجراء و تا هنگام  ارائه خدمات بطور پیوسته با استاندار عالی آنرا  ادامه خواهد داد.

بدينوسيله با اطلاع كليه مشتريات محترم ميرساند إز أين تاريخ به بعد ما هيچگونه نماينده و يا گروه اجرائى مجاز در ایران نداریم  و تمام خدمات را خود راساً و از طریق همین دفتر انجام خواهیم داد.
در ضمن برای ارائه بهتر خدمات در زمانهای مورد نیازشما  تکنیسینهای مجرب شرکت به ایران اعزام  شده و آماده   انجام پروژه های شما  میباشند.  
 
در ضمن در صورت نیاز به هر اطلاعاتی با من سولماز شاه محمدی با شماره ۰۹۱۲۸۹۹۱۳۷۰  تماس بگیرید.   

با احترام و تشکر- سولماز شاه محمدی

 منشی امور اداری

Carpet Rehab ME

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید      www.crme.ir   Carpetrehabofmiddleeast.com  Carpetrehabofmiddleeast

ارتباط با ما

همراه : 09128991370

دفتر مرکزی : 22415799 - 021

دفتر شیراز :  37260781 - 071

خبرنامه

خدمات و محصولات

ترمیم و باز سازی لکه سفید
ترمیم و بازسازی سوختگی ها
ترمیم و بازسازی لکه ها
جوان سازی فرش

کوتاه از ما

شرکت ترمیم فرش و موکت خاور میانه یک شرکت بین المللی است که تحت لیسانس شعبه اروپایی خود در کشور آلمان و با مدیریت یک شخص ایرانی وطن دوست در استرالیا و بسیاری از ایالتهای امریکا و کشورهای جهان به مدت 18 سال است فعالیت دارد.

ادامه مطلب